Ściany, które mówią o miłości

Ona śpiewała i zawsze marzyła o długowłosym, przystojnym gitarzyście. On uczył się grać, żeby imponować dziewczynom i dorównać swojemu idolowi. Kiedy się spotkali, on zakochał się w jej despotycznej osobowości i nogach, ona pokochała jego zabójczy uśmiech i poczucie humoru. Rok później stanęli razem na deskach Domu Kultury na pierwszym koncercie.

Dla niej nauczył się grać "Letni spacer z Agnieszką". Dla niego narysowała jego portret z gitarą, który mają do tej pory. Pół roku przed ślubem wsiedli w pociąg i pojechali na największą gitarową imprezę w Polsce - bicie rekordu Guinessa w jednoczesnym graniu "Hey Joe". Odtąd Wrocław jest ich ukochanym miastem, a Jimi Hendrix świeckim patronem ich miłości.

instrumenty muzyczne w aranżacji pokoju | levelupstudio

jak powiesić gitary

granatowe ściany, biblioteczka, gitara, Jimi Hendrix | Levelupstudio

Ściany w naszym domu zaczynają mówić o miłości.
Pierwszy krok zrobiłam malując ścianę w kuchni farbą tablicową, następny dosyć niedawno tworząc w przedpokoju tablicę na fotografie rodzinne. Dzisiaj wisi na niej kilka moich ulubionych zdjęć starszej córki. Niedługo pojawią się też fotki młodszej i ich wspólne, siostrzane.

Poster z Hendrixem narysowałam mężowi kilka lat temu na urodziny. Jego pierwszy idol zajmował przez jakiś czas zaszczytne miejsce nad telewizorem. Teraz stoi na biblioteczce w towarzystwie mapy naszego ukochanego Wrocławia. Obydwa plakaty czekają na porządne oprawienie - Jimiemu podczas remontu zbiłam szybę.
Ta ściana zawiera naszą miłosną historię oraz nasze większe i mniejsze zamiłowania. Ukochane książki, sprzęt grający, plakaty i słoik, do którego wrzucamy drobne na kolejne bicie rekordu. Za rok, w maju, po 8 latach zabierzemy ze sobą córki. Może nawet damy im gitary.

Mapa Wrocławia - City Art Posters


Etykiety: , , ,