Przedpokój do remontu

Codziennie, po kilka razy otwieram i zamykam drzwi wejściowe. Niezliczoną ilość razy przemierzam te kilka metrów kwadratowych pomiędzy różnymi pomieszczeniami. Kilka razy w tygodniu wyciągam odkurzacz, mopa, wiadro pomstując pod nosem na durne rozwiązania, brak drzwiczek, ilość polek. Za każdym razem, kiedy przyjdą goście tłumaczymy się z braku światła.

Codziennie potykam się o te cholerne buty, zahaczam o parasole i nie mam gdzie odłożyć torebki. Na głowę spadają mi pudełka, papiery, a dostanie się do liczników wiąże się z 15 minutowym mocowaniem się z pierdylionem rzeczy ustawionych na szafie.Wykończ swój dom z House Loves | Przedpokój do remontu | Level up! studio

Codziennie obiecuje sobie, że uporządkuję i skończę przedpokój. I właśnie ten dzień (a w zasadzie 4 tygodnie) nadszedł. Zmotywowana przez Karolinę i jej fantastyczną akcję "Wykończ dom z House Loves" podejmuję wyzwanie, żeby niewielkim kosztem, przy wykorzystaniu rzeczy, które mam w domu, i które potrafię sama zrobić, stworzyć harmonijną, uporządkowaną i skończoną przestrzeń.

Przedpokój "przed"

Wyzwanie wykończ dom z House Loves

Wyzwanie wykończ dom z House Loves | plan przedpokoju | Level up! studio

Najważniejszy jest plan

Nasze plany, nasze zmiany: 
Plannery od Karoliny wypełnione, pierwsze zakupy poczynione, teraz czas na realizację. Krok po kroku, miejsce po miejscu będę sprzątać, organizować i dekorować, żeby moje codzienne powroty do domu i kilometry przemierzane pomiędzy pomieszczeniami odbywały się w wykończonym i pięknym otoczeniu.

Trzymajcie kciuki, żebym zdążyła skończyć przed rozwiązaniem :)
O postępach będę was informować na bieżąco.
Agnieszka

Etykiety: , ,